Zakladatelkou projektu Bruslička je členka výboru našeho klubu JUDr. Michaela Koblasová. Smyslem projektu bylo přiblížit karasobruslení i těm, jejichž tréninkové možnosti jsou z jakýchkoliv důvodů omezené, což tyto sportovce, vzhledem k náročnosti náplní volných jízd závodů pod hlavičkou ČKS, prakticky vyřazovalo z jakékoliv závodní činnosti...

Citace z důvodové zprávy projektu Brusička.

Cílovou skupinou projektu jsou :

  • bruslaři, kteří se krasobruslení věnují kratší nebo méně intenzivní dobu než jejich vrstevníci soutěžící v rámci Českého poháru, příp. Poháru ČKS (jistě se mnou souhlasíte v tom, že je rozdíl, pokud sezóna trvá od října do února, tj. 5 měsíců nebo od srpna do května, tj. 10 měsíců; stejně jako je rozdíl v tom, jestli má oddíl možnost 2-4 tréninků v týdnu anebo dvojnásobek těchto).

  • bruslaři, kteří nedosahují takové výkonnosti (z jakýchkoliv důvodů), aby mohli ve svých programech zařadit prvky požadované pro danou kategorii v soutěži Poháru ČKS

  • bruslaři, kteří chtějí žít všestranným sportovním životem a ne jen krasobruslením a i když by jim to podmínky v oddíle umožňovaly, nemají zájem trénovat tak často jako ostatní.

Celá zpráva ke stažení zde...

I když došlo k rozdělelení závodů ČKS na Český pohár a Pohár ČKS A a B, systém kategorií a hodncení dle projektu Bruslička je i nadále využívaný a dle jeho pravidel bylo v sezoně 2015/2016 pořádáno 13 závodů po celé ČR.

Aktuální informace o projektu Bruslička najedete na: www.projekt-bruslicka.estranky.cz

 

 

 

Kontakty:

Předsedkyně klubu:
Mgr. Helena Seitlová
tel.: 737474446

Členka výboru:
JUDr. Michaela Koblasová tel. 608426066

Členka výboru:
Marcela Pospíšilová
tel. 602279712

 

Zimní stadion Dvůr Králové n.L.
nábř. J. Wolkera 137
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Email:
projekt-bruslicka@seznam.cz

Bankovní spojení:
ČS,a.s. - č.ú.: 3501135329/0800

Nábor dětí

Klub nepořádá velké nábory, ale přijímáme děti přímo na trénincích.

Kontaktujte nás, domluvte se a přijďte se na nás podívat. Bude-li se Vám náš trénink líbit, domluvíme se na dalším postupu.