5. ročník Memoriálu Karla Diviše byl prvním letošním domácím závodem

07.11.2017 15:11

Dne 4. 11.2017 náš klub uspořádal již  V. ročník Memoriálu Karla Diviše.  Této soutěže se zúčastnilo téměř 130 dětí a to přesto, že kategorie Poháru ČKS byly vypsány jen formou mezioddílového závodu (výsledky se soutěžícím nezapočetly do žebříčku Poháru ČKS). V soutěži uspěli i členové našeho klubu a získali více než 10 medailí. A nyní pár statistik: nejmladší účastnicí soutěže v rámci naši členské základny  byla Štěpánka Křížová (Cvrček C1 - prvky)  a nejstarší Lucie Serbousková (Kadet A2), nejvíce dvojitých skoků bez pádu předvedla Sára Slavíčková (žačky mladší A) a za příjemné překvapení z pohledu výsledků loňského Memoriálu Karla Diviše lze určitě hodnotit výsledky Karolíny Semeniukové, Terezy Strakové, Barbory Kejzarové (Benjamín B1)  a  Káji Křížové (Cvrček C2).  Touto cestou děkujeme celému realizačnímu týmu s pomocí na této soutěži.

Výbor KK DK